![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Färglitografi 6536622
*
nr 653 6622
Hasse Lindroth
(f. 1938), Sverige
Färglitografi , Hasse Lindroth (f. 1938), -64, Mälarvarvet, 14/95, 21x29
Hasse Lindroth, född 1938 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Följerätt
Utrop:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 30 augusti 2010
kl 19:39:43
- Konstnär/Designer
Hasse Lindroth
Hasse Lindroth, född 1938 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Läs mer om Hasse Lindroth
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik hasse lindroth litografi litografier litografiskt blad mälarvarvet svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6004 Etsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:35
*
Hasse Lindroth
Hasse Lindroth, född 1938 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Läs mer om Hasse Lindroth
nr 653 6622
Hasse Lindroth
(f. 1938), Sverige
Färglitografi , Hasse Lindroth (f. 1938), -64, Mälarvarvet, 14/95, 21x29
Hasse Lindroth, född 1938 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 30 augusti 2010 |
- Konstnär/Designer
Hasse Lindroth
Hasse Lindroth, född 1938 i Stockholm, svensk mÃ¥lare och grafiker.Läs mer om Hasse Lindroth
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik hasse lindroth litografi litografier litografiskt blad mälarvarvet svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6004 Etsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:35